का.जि. प्र.का.द.नं. ५३८/०७९/ ०८०
पान नं. १३७०१२८२२
समाजवादी
पान नं. १३७०१२८२२

इ पत्रिका 

का.जि. प्र.का.द.नं. ५३८/०७९/ ०८०
पान नं. १३७०१२८२२
पान नं. १३७०१२८२२
बैचारिक पत्रिका

गोवा तिज धमाका 2080 का लागि नेपाल बाट चर्चित 3 कलाकार आउदै !

गोवा तिज धमाका 2080 का लागि नेपाल बाट चर्चित 3 कलाकार आउदै ! 

 

राष्ट्रिय चर्चित लोकदोहोरी गायक रामजी खाँण  प्रेम विवश घर्ती , मोडल प्रकाश गिरी  गोवामा आयोजना हुने तिज विशेष साँस्कृतिक कार्यक्रम (तिज धमाका 2080) को लागि गोवा आउने भएका छन !!

 

हिन्दु नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तिज यहि सेप्टेम्बर 18 तारिखको दिन गोवा पन्जिमको तालीगाँऊ कमिनिटी पञ्चायत हलमा आयोजना हुन लागेको तिज धमाका 2080 मा नेपाली चेलीबेटी लगायत सम्पुर्ण गोवा बासी नेपाली लाई मनोरञ्जन दिन  गोवा आउन लागेका हुन !

 

गोवा तिज धमाका 2080 समितीको आयोजनामा हुन लागेको कार्यक्रममा नेपाल बाट अाउने चर्चित कलाकार राम्जी खाँण प्रेम बिवस घर्ती प्रकाश गिरी लगायत गोवामा रहेका चर्चीत गायक प्रकाश वि.सी., गायिका प्रिती स्वर्णाकार, गायक श्याम कुमार वि.सी मोडल प्रकाश गीरी, विरु पुन , गायक कमल वि.सी., मोडल जुनु मगर संगै स्थानिय स्तरका सम्पुर्ण कलाकार तथा स्रष्टा सर्जकहरुको उपस्थिति र प्रस्तुती रहने आयोजक समितीले जानकारी दिएको छ !!

 

गोवामा रहने 9 जना युवा मिलेर तिज विशेष कार्यक्रम गर्न लागिएको छ !

अध्यक्ष राजु वि.सी. को नेतृत्वमा चर्चित गायक प्रकाश वि.सी., करण सेर्पाइली उपाध्यक्ष, हुम घर्ती महासचिव ,मनिष परियार कोषाध्यक्ष , आकाश वि.सी. सह सचिव, चर्चीत स्थानिय गायक श्याम कुमार वि.सी. सदस्य, शेखर पुन सदस्य मा रहेका छन भने सल्लाहकारमा समाजसेवी  कमल सुनार लाई राखिएको छ !!

 

यहि सेप्टेम्बर 18 तारिखका दिन बिहान 11 बजे देखि साँझ 6 बजे सम्म हुने तिज धमाका 2080 मा गोवामा रहनु हुने सम्पुर्ण नेपाली बासी दाजु भाइ दिदी बहिनीलाई उपस्थिति भैदिनु हुन अायोजक समितीको तर्फबाट हार्दिक निमन्त्रणा !!

 

कार्यक्रम हुने स्थान : तालीगाँऊ पञ्चायत कमिटी हल पन्जिम !!

गोवा तिज धमाका 2080 का लागि नेपाल बाट चर्चित 3 कलाकार आउदै !

राष्ट्रिय चर्चित लोकदोहोरी गायक रामजी खाँण प्रेम विवश घर्ती , मोडल प्रकाश गिरी गोवामा आयोजना हुने तिज विशेष साँस्कृतिक कार्यक्रम (तिज धमाका 2080) को लागि गोवा आउने भएका छन !!

https://youtu.be/Vls83yF7zUM
हिन्दु नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तिज यहि सेप्टेम्बर 18 तारिखको दिन गोवा पन्जिमको तालीगाँऊ कमिनिटी पञ्चायत हलमा आयोजना हुन लागेको तिज धमाका 2080 मा नेपाली चेलीबेटी लगायत सम्पुर्ण गोवा बासी नेपाली लाई मनोरञ्जन दिन गोवा आउन लागेका हुन !

गोवा तिज धमाका 2080 समितीको आयोजनामा हुन लागेको कार्यक्रममा नेपाल बाट अाउने चर्चित कलाकार राम्जी खाँण प्रेम बिवस घर्ती प्रकाश गिरी लगायत गोवामा रहेका चर्चीत गायक प्रकाश वि.सी., गायिका प्रिती स्वर्णाकार, गायक श्याम कुमार वि.सी मोडल प्रकाश गीरी, विरु पुन , गायक कमल वि.सी., मोडल जुनु मगर संगै स्थानिय स्तरका सम्पुर्ण कलाकार तथा स्रष्टा सर्जकहरुको उपस्थिति र प्रस्तुती रहने आयोजक समितीले जानकारी दिएको छ !!

गोवामा रहने 9 जना युवा मिलेर तिज विशेष कार्यक्रम गर्न लागिएको छ !
अध्यक्ष राजु वि.सी. को नेतृत्वमा चर्चित गायक प्रकाश वि.सी., करण सेर्पाइली उपाध्यक्ष, हुम घर्ती महासचिव ,मनिष परियार कोषाध्यक्ष , आकाश वि.सी. सह सचिव, चर्चीत स्थानिय गायक श्याम कुमार वि.सी. सदस्य, शेखर पुन सदस्य मा रहेका छन भने सल्लाहकारमा समाजसेवी कमल सुनार लाई राखिएको छ !!

यहि सेप्टेम्बर 18 तारिखका दिन बिहान 11 बजे देखि साँझ 6 बजे सम्म हुने तिज धमाका 2080 मा गोवामा रहनु हुने सम्पुर्ण नेपाली बासी दाजु भाइ दिदी बहिनीलाई उपस्थिति भैदिनु हुन अायोजक समितीको तर्फबाट हार्दिक निमन्त्रणा !!

कार्यक्रम हुने स्थान : तालीगाँऊ पञ्चायत कमिटी हल पन्जिम !!

पढ्न छुटाउनु भयाे कि ?

चर्चित लोक गायक किरन बाबू पुनको नयाँ गित (प्रेम हैन र) दर्शकमाझ लोकप्रिय बन्दै

गोवामा हुने Film Bazar Festival 2023 मा चलचित्र बिकास बोर्ड सहभागी हुने

टिकटक बन्द निर्णय प्रति मेयर हर्क आक्रोसित जनताले नेता कुट्ने दिन आयो ?

भारत लजादै गरेका पाँच बालिकाको उद्धार

हत्यारालाई माफि दिने राष्ट्रपति पनि हत्यारा नै हो ? पिडित भारती |रिगल फेरि जेल जान सक्ने | १२

भारतिय गायिका संग पिपल बोट मुनि भेटिए किरण बाबू |राम्जी खाँण र करिष्माको भयो रोमान्स

गोवा पुगे चर्चित गायक राम्जी खाँण र प्रेम विवश घर्ती (आज 11 बजे देखि कार्यक्रम सुरु हुने

गोवा तिज धमाका 2080 मा चर्चित नौ कलाकारको उपस्थिति हुने| हुदैछ यस्तो तयारी|